Recenze

KALENDÁŘE 2017, 2018, 2019 / obec ZÁTOR

Blíží se konec roku a myslím, že je to ten správný čas na zhodnocení naší již dlouholeté spolupráce a zároveň na poděkování za Vaši vždy precizní práci. 
Na všech zakázkách, které jste doposud pro Obec Zátor realizovala, je poznat váš rukopis, vyznačující se vytříbeným vkusem, smyslem pro barvy a estetické vnímání jednotlivých zadání.  Vím, že vaše návrhy tvoříte s citem a láskou a s velkým smyslem pro uměleckou hodnotu. 
Přeji Vám, aby krásné nápady nezůstaly jen v myšlenkách, aby Vás práce stále těšila, hodně spokojených zákazníků a zajímavá zadání, která budou další výzvou. 
Těším se na další spolupráci. Ode mě máte ta nejlepší doporučení pro mé kolegy a přátele. 
 
Salome Sýkorová, starostka obce Zátor 
 
 

KALENDÁŘE 2017, 2018, 2019 / FLÜGGER

Kalendáře pro naše firemní zákazníky měly minulý rok obrovský úspěch, a tak  jsme tento rok objednali znovu J Spoluprácujeme s p. Bradovou již několik let, její přístup je profesionální, reakce na emaily rychlé, a designové návrhy jak kalendářů, tak ostatních marketingových materiálů, jsou vždy přesně dle našich požadavků J Ateliér p. Bradové určitě doporučujeme!

 Za firmu JanoCo s.r.o. Krnov   Zuzana Piňos

 

KALENDÁŘE 2018 / SPOJENÉ SLÉVÁRNY KRNOV

V loňském roce se naše Slévárny barevných kovů v Krnově, rozhodli vydat kalendář na rok 2018. Tématem kalendáře bylo nahlédnout tak trochu jinak na tento obtížný proces odlévání neželezných kovů. Profesionální fotografie v režii p. Martiny Bradové, její návrh kompozice,  elegantní design podtrhující krásu barev ohně a žhavých kovů, posunul vizi slévárenského průmyslu do jiných sfér, a my jsme se pyšnili uměleckým kalendářem s ukázkami tradičního slévárenství po celý rok !

Pavla Samake, Front Sales Office

 

 

POPTÁVKA

Poptávka

Máte zájem o kalendář na míru?

Po odeslání formuláře vám zašleme nezávaznou kalkulaci, popřípadě se s Vámi spojíme.
Pro tel. konzultaci volejte prosím: 602 825 861


S NAŠÍM KALENDÁŘEM BUDE VÁŠ ROK HEZČÍ...

PRO INDIVIDUÁLNÍ KALKULACI NEBO POPTÁVKU PIŠTE PROSÍM NA: KALENDARE.JINAK@SEZNAM.CZ

Top